Multisport

Jak przystąpić do programu:

1. Kliknij w link i utwórz konto w systemie my benefit. Do utworzenia konta potrzebujesz maila w domenie agh (@agh.edu.pl) oraz znajomości swojego imienia i nazwiska. Przy zakładaniu konta pole „numer karty MultiSport” pozostawiasz puste.

2. Po utworzeniu konta powinien zostać wysłany mail z linkiem aktywacyjnym i możliwością ustawienia hasła.

3. Logujesz się do serwisu.

4. Zamówienie karty: W swoim profilu na platformie BenefitDeals należy przejść do zakładki KARTY i złożyć zamówienie nowej karty ZAMÓW KARTĘ GŁÓWNĄ. Płatności dokonuje się przez platformę PayU. Miesięczna opłata to 144 PLN. Kartę nieaktywną (np. po miesięcznym okresie przerwy w programie) wystarczy potem aktywować kartę w KOSZYK –> Aktywuj –> ZAPŁAĆ. Termin płatności to 10 dni przed początkiem nowego okresu, a więc 4 dzień miesiąca godz. 23:59. Miesięczny okres rozliczeniowy zaczyna się dnia 15. każdego miesiąca.

5. Karty zostaną wysłane pocztą na AGH około 10 dnia miesiąca i będą do odbioru u Mateusza Jabłońskiego w pokoju 203 (bud. C-4). Po zakupieniu nowej karty bardzo proszę o informację na maila: jablon@agh.edu.pl lub telefonicznie (sms/tel) 510 761 795. Jak tylko karta dotrze do mojego pokoju, dam znać na telefon lub maila, z którego dostałem informację o zamówieniu karty.

 

FAQ:
1) poziom karty: multisport plus bez ograniczeń.
2) jako doktoranci nie możemy wyrobić karty dla osoby towarzyszącej.
3) studenci stanowią odrębną grupę i nie mogą wykupić karty w ramach tej oferty.
4) podczas zakupu karty w systemie należy oznaczyć się jako pracownika. System w jakiś magiczny sposób dowie się jednak, że jesteś doktorantem i wszystko będzie w porządku.

Dzwoniąc lub pisząc na: jablon@agh.edu.pl lub telefonicznie (sms/tel) 510 761 795 możecie uzyskać też więcej informacji.
W razie innych dziwnych pytań i problemów można pisać do p. Magdaleny Maciejewskiej, e-mail: m.maciejewska@benefitsystems.pl, tel. 222424107.

Nie zapomnij wysłać mi maila, że przyjdzie do mnie karta. Pozdrawiam, Mateusz

Komentarze są wyłączone.