Multisport – zasady przystąpienia do programu

Jak przystąpić do programu:

1. Wyślij maila (na adres ursd@samorzad.agh.edu.pl ZMIANA!) z informacją, że jesteś zainteresowany kartą Multisport dla Doktorantów, po weryfikacji otrzymasz link, do utworzenia konta w systemie my benefit. Do utworzenia konta potrzebujesz maila w domenie agh.edu.pl oraz  imienia i nazwiska. Przy zakładaniu konta pole „numer karty MultiSport” pozostawiasz puste.

2. Po utworzeniu konta powinien zostać wysłany mail z linkiem aktywacyjnym i możliwością ustawienia hasła.

3. Logujesz się do serwisu.

4. Zamówienie karty: W swoim profilu na platformie BenefitDeals należy przejść do zakładki KARTY i złożyć zamówienie nowej karty ZAMÓW KARTĘ GŁÓWNĄ. Płatności dokonuje się przez platformę PayU. Cenę miesięcznej opłaty uzyskasz po kontakcie z osobą odpowiedzialną za dystrybucję kart. Kartę nieaktywną (np. po miesięcznym okresie przerwy w programie) wystarczy potem aktywować kartę w KOSZYK –> Aktywuj –> ZAPŁAĆ. Termin płatności to 10 dni przed początkiem nowego okresu, a więc 4 dzień miesiąca godz. 23:59. Miesięczny okres rozliczeniowy zaczyna się 15 dnia każdego miesiąca.

5. Karty zostaną wysłane pocztą na AGH około 10 dnia miesiąca i będą do odbioru u mgr inż. Piotra Jabłońskiego po wcześniejszym kontakcie pod adresem mailowym jablonski@agh.edu.pl, możemy również przekazać kartę do dziekanatu na wydział. Po zakupieniu nowej karty bardzo proszę o informację na maila: ursd@samorzad.agh.edu.pl.

FAQ:
1) poziom karty: MultiSport Plus (bez ograniczeń) lub MultiActive (10 wejść w miesiącu).
2) jako doktoranci nie możemy wyrobić karty dla osoby towarzyszącej.
3) studenci stanowią odrębną grupę i nie mogą wykupić karty w ramach tej oferty.
4) podczas zakupu karty w systemie należy oznaczyć się jako pracownika. System w jakiś magiczny sposób dowie się jednak, że jesteś doktorantem i wszystko będzie w porządku.
5) nikt ze strony AGH nie czerpie korzyści majątkowych z tytułu dystrybuowania kart Multisport – jest to praca wykonywana na zasadzie usługi koleżeńskiej. Weź to pod uwagę formułując swoje myśli w wiadomościach przesyłanych do osób odpowiedzialnych za ten i inne programy realizowane przez URSD AGH.
6) Cenę miesięcznej opłaty uzyskasz po kontakcie z osobą odpowiedzialną za dystrybucję kart. Niestety nie możemy jej podać publicznie ze względu na zapisy w umowie o poufności danych.

W razie innych pytań i problemów można pisać do p. Magdaleny Maciejewskiej, koordynator umowy ze strony Benefit Systems:
e-mail: m.maciejewska@benefitsystems.pl
tel. 22 242 41 07.