Podsumowanie Pucharu Prorektora ds. Nauki 2020

W dniach 6-8 marca 2020 roku doktoranci mieli okazję uczestniczyć w Pucharze Prorektora ds. Nauki. Była to okazja do spędzenia aktywnie weekendu w malowniczej miejscowości Murzasihle, ale także do międzywydziałowej integracji doktorantów.

Pierwszego dnia, w piątek grupa wyruszyła z Krakowa późnym popołudniem, aby dotrzeć w miejsce noclegu. Wieczorem odbyło się spotkanie organizacyjno-integracyjne, na którym ustaliliśmy wspólnie harmonogram działania na sobotę oraz integrowaliśmy podczas gier planszowych

W sobotę, dla osób, które nie brały udział w zawodach, zorganizowany był wyjazd na termy. Amatorzy białego szaleństwa udali się zaś na stok, gdzie po krótkiej rozgrzewce przystąpili do slalomu.
Wieczorem, po powrocie do ośrodka odbyło się oficjalne rozdanie nagród, w którym uczestniczył Prorektor AGH ds. Nauki – prof. dr hab. inż. Andrzej Pach.
Po części oficjalnej mieliśmy okazję porozmawiać z Panem Rektorem i wymienić się luźnymi spostrzeżeniami.
Niedziela była dla wszystkich uczestników czasem wolnym – część z nich skorzystała z możliwości szusowania na nartach, część wybrała się na termy, a część wybrała spacer po okolicy.
Poniżej zamieszczamy małą galerię zdjęć i oczywiście zachęcamy do udziału w kolejnych latach !

All images © by Paweł Jurgielewicz 2020
paweljurgielewiczphoto.pl
www.instagram.com/paweljurgielewiczphoto/
All rights reserved
Images distribution without copyright notice is prohibited