Skład WRSD 2013/2014

Wydział Górnictwa i Geoinżynierii

Przewodnicząca Zarządu WRSD mstaniec@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Waldemar Wodziak wodziak@agh.edu.pl
Sekretarz Łukasz Bednarek bednarek@agh.edu.pl

Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej

Przewodnicząca Zarządu WRSD Joanna Karbowniczek jkarbow@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Grzegorz Smyk grzegorz.smyk@agh.edu.pl
Sekretarz Marcin Kwiecień kwiecienmarc@gmail.com
Członek Zarządu Chrystian Fiał c.fial@interia.pl

Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji

Przewodniczący Zarządu WRSD Jakub Sorocki pkocanda@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Piotr Kocanda jakub.sorocki@agh.edu.pl
Sekretarz Maciej Frankiewicz frankiew@agh.edu.pl
Członek Zarządu Kornel Skałkowski skalkow@agh.edu.pl
Członek Zarządu Andrzej Matiolański andmat@agh.edu.pl
Członek Zarządu Piotr Błaszczyk blaszczy@agh.edu.pl
Członek Zarządu Izablea Słomian izabela.slomian@agh.edu.pl

Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej

Przewodniczący Zarządu WRSD Łukasz Bączek baczek@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Krzysztof Piech kpiech@agh.edu.pl
Sekretarz Mateusz Brzęk mateuszbrzek@o2.pl

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki

Przewodniczący Zarządu WRSD Marcin Węgrzynowski mweg@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Mateusz Romaszko matek@agh.edu.pl
Sekretarz Sebastian Pakuła spakula@agh.edu.pl
Członek Zarządu Piotr Habel habel@agh.edu.pl
Członek Zarządu Kinga Chronowska chronows@agh.edu.pl
Członek Zarządu Jakub Roemer jroemer@agh.edu.pl

Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska

Przewodnicząca Zarządu WRSD Klaudia Czaja kczaja@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Justyna Nosal Justyna.Nosal@agh.edu.pl

Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska

Przewodnicząca Zarządu WRSD Judyta Książek judytaksiazek@gmail.com
Z-ca przewodniczącego Jolanta Knecht jknecht@agh.edu.pl
Sekretarz Karolina Matwij kmatwij@agh.edu.pl

Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki

Przewodniczący Zarządu WRSD Wojciech Skibiński skibahp@gmail.com
Z-ca przewodniczącego Anna Wnuk wnukania@gmail.com
Sekretarz Anna Łabuz alabuz@agh.edu.pl
Członek Zarządu Anna Łabuz alabuz@agh.edu.pl
Członek Zarządu Agnieszka Defus agnieszka.defus@gmail.com
Członek Zarządu Aleksandra Benko akbenko@gmail.com
Członek Zarządu Andrzej Mikuła vangul.ns@gmail.com

Wydział Odlewnictwa

Przewodnicząca Zarządu WRSD Joanna Loch loch@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Angelika Kmita akmita@agh.edu.pl
Sekretarz Karolina Kaczmarska karolina.kaczmarska@agh.edu.pl

Wydział Metali Nieżelaznych

Przewodniczący Zarządu WRSD Maciej Nowosielski mnowosie@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Krzysztof Mech krzysiekmech@poczta.onet.pl
Sekretarz Tomasz Skrzekut skrzekut@agh.edu.pl

Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu

Wydział Energetyki i Paliw

Przewodniczący Zarządu WRSD Krzysztof Sornek krzysztof.sornek@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Mateusz Malicki malicki.mat@gmail.com
Sekretarz Wojciech Goryl wgoryl@agh.edu.pl
Członek Zarządu Paweł Gajda pgajda@agh.edu.pl
Członek Zarządu Aleksandra Roszko roszko@agh.edu.pl
Członek Zarządu Michał Tomski tomski@agh.edu.pl
Członek Zarządu Magda Ziółkowska magda.ziolkowska@agh.edu.pl

Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej

Przewodniczący Zarządu WRSD Radosław Strzałka strzalka@fis.agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Katarzyna Kubiak katarzyna.kubiak6@gmail.com
Członek Zarządu Elżbieta Wach Elzbieta.Wach@fis.agh.edu.pl
Członek Zarządu Michał Sądel michal1sadel@gmail.com
Członek Zarządu Damian Zięba Damian.Zieba@fis.agh.edu.pl
Członek Zarządu Aleksandra Wandzilak Aleksandra.Wandzilak@fis.agh.edu.pl

Komentarze są wyłączone.