Składy WRSD 2016/2017

1. Wydział Górnictwa i Geoinżynierii

Przewodnicząca Zarządu WRSD  Kamil Tomczak ktomczak@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Krzysztof Ostrowski kostrow@agh.edu.pl
Sekretarz Kinga Turoń kturon@agh.edu.pl
Członek Zarządu Maciej Szczygielski mszczyg@agh.edu.pl
Członek Zarządu Konrad Oleksik koleksik@agh.edu.pl
Członek Zarządu Sebastian Sas ssask@agh.edu.pl

2. Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej

Przewodnicząca Zarządu WRSD Krzysztof Wieczerzak kwiecz@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Paweł Kulecki broda-88@o2.pl
Sekretarz Ksenia Płatek kplatek@agh.edu.pl
Członek Zarządu Sebastian Lech slech@agh.edu.pl
Członek Zarządu Łukasz Frocisz lfrocisz@agh.edu.pl

3. Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej

Przewodniczący Zarządu WRSD Jakub Porzycki porzycki@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Daria Hemmerling hemmer@agh.edu.pl
Sekretarz Urszula Smyczyńska usmycz@agh.edu.pl
Członek Zarządu Robert Lubaś rlubas@agh.edu.pl
Członek Zarządu Krzysztof Piech kpiech@agh.edu.pl

4. Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji

Przewodniczący Zarządu WRSD Piotr Kocanda pkocanda@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Tomasz Lichoń
Członek Zarządu Filip Malawski fmal@agh.edu.pl
Członek Zarządu Grzegorz Rzym rzym@agh.edu.pl
Członek Zarządu Michał Orzechowski
Członek Zarządu Stanisław Kacprzak skacprza@agh.edu.pl
Członek Zarządu Marcin Witkowski witkow@agh.edu.pl

5. Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki

Przewodniczący Zarządu WRSD Magdalena Zawartka zawartka@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Mateusz Marzec mamarzec@agh.edu.pl
Członek Zarządu Dorota Marszalik dorota.marszalik@agh.edu.pl
Członek Zarządu Jakub Roemer jroemer@agh.edu.pl
Członek Zarządu Jędrzej Blaut jedrek89@gmail.com
Członek Zarządu Paweł Piekaj piekaj@agh.edu.pl
Członek Zarządu Wojciech Sikora sikora.wojciech13@gmail.com

6. Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska

Przewodnicząca Zarządu WRSD Bartłomiej Liana bartliana@gmail.com
Z-ca przewodniczącego Przemysław Lisowski plis@agh.edu.pl

7. Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska

Przewodnicząca Zarządu WRSD Mateusz Jabłoński jablon@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Dawid Mrocheń dawid.mrochen@gmail.com
Sekretarz Monika Zielińska monzielinsk@gmail.com

8. Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki

Przewodniczący Zarządu WRSD Andrzej Mikuła amikula@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Wanda Sordoń wsordon@gmail.com
Członek Zarządu Renata Jadach rjadach@agh.edu.pl
Członek Zarządu Bartosz Bartoszewicz bartoszbartosz92@o2.pl
Członek Zarządu Jan Huebner huebnerjan@gmail.com
Członek Zarządu Marta Kasprzyk marta.barbara.kasprzyk@gmail.com

9. Wydział Odlewnictwa

Przewodnicząca Zarządu WRSD Żaneta Kurleto-Kozioł kurleto@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Emilia Wildhirt emiliaw@agh.edu.pl
Członek Zarządu Aleksandra Grabarczyk a.p.grabarczyk@gmail.com
Członek Zarządu Jagoda Ryba jagoda.ryba1990@gmail.com

10. Wydział Metali Nieżelaznych

Przewodniczący Zarządu WRSD Wojciech Sajdak wsajdak@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Marek Gniełczyk mgnielcz@agh.edu.pl
Członek Zarządu Piotr Noga pionoga@agh.edu.pl
Członek Zarządu Radosław Kowal

11. Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu

Przewodniczący Zarządu WRSD Robert Czarnota czarnota@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Anna Bieda
Członek Zarządu Kamil Gonet

12. Wydział Zarządzania

Przewodniczący Zarządu WRSD Agata Wzorek agata.wzorek.276@zarz.agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Mateusz Bodzek 801905@zarz.agh.edu.pl
Sekretarz Gabriela Majchrowska gabriela.majchrowska.908@zarz.agh.edu.pl

13. Wydział Energetyki i Paliw

Przewodniczący Zarządu WRSD Marta Marczak mmarczak@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Mateusz Malicki malicki@agh.edu.pl
Członek Zarządu Marcin Moździerz marcinm@agh.edu.pl
Członek Zarządu Anna Korzeniewska akorzen@agh.edu.pl
Członek Zarządu Maciej Chalusiak chalusiak@agh.edu.pl
Członek Zarządu Filip Hartman fhartman@agh.edu.pl
Członek Zarządu Katarzyna Walczak walczakk@agh.edu.pl

14. Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej

Przewodniczący Zarządu WRSD Roma Dasgupta roma.dasgupta@fis.agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Sonia Krysiak sonia.krysiak@fis.agh.edu.pl
Członek Zarządu Jakub Jurczyk jakub.jurczyk@fis.agh.edu.pl
Członek Zarządu Maria Grzelak maria.grzelak@fis.agh.edu.pl
Członek Zarządu Joanna Lechowicz-Sobiło joanna.lechowicz@fis.agh.edu.pl
Członek Zarządu Witold Prendota witold.prendota@fis.agh.edu.pl

15. Wydział Matematyki Stosowanej

Przewodniczący Zarządu WRSD Paweł Morkisz morkiszp@agh.edu.pl
Z-ca przewodniczącego Aleksandra Gorzkowska agorzkow@agh.edu.pl
Sekretarz Hieronim Kubica kubica@agh.edu.pl
Członek Zarządu Magdalena Tyniec tyniecm@agh.edu.pl

Komentarze są wyłączone.