Przedstawiciele Rad Dyscyplin


Rada DyscyplinyPrzedstawiciel doktorantówKontakt
Automatyka, Elektronika i Elektrotechnika
mgr inż. Mateusz Kozek
kozek@agh.edu.pl
Informatyka
mgr inż. Bartosz Jankowski
bjankows@dorotka
Informatyka Techniczna i Telekomunikacja
mgr inż. Piotr Jurkiewiczjurkiew@agh.edu.pl
Inżynieria Biomedyczna
mgr inż. Dagmara Stasiowskastasiowska@agh.edu.pl
Inżynieria Chemiczna
mgr inż. Maciej Ludwigludwig@agh.edu.pl
Inżynieria Lądowa i Transport
mgr inż. Milena Kucharskakucharska@agh.edu.pl
Inżynieria Materiałowa
mgr inż. Adam Zwolińskizwolo@agh.edu.pl
Inżynieria Mechaniczna
mgr inż. Bartłomiej Chojnackibchojnacki@agh.edu.pl
Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka
mgr inż. Gabriela Ważnygwazny@agh.edu.pl
Matematyka
mgr inż. Natalia Wodkawodka@agh.edu.pl
Nauki Chemiczne
mgr inż. Anna Kotannakot@agh.edu.pl
Nauki Fizyczne
mgr inż. Beata Trzpil-Jurgielewiczbtrzpil@agh.edu.pl
Nauki o Kulturze i Religii
mgr Sylwia Porąbkaporabka@agh.edu.pl
Nauki o Zarządzaniu i Jakości
mgr inż. Mikołaj Grotowskimgrotows@agh.edu.pl
Nauki o Ziemi i Środowisku
mgr inż.  Michał Wilkoszmwilkosz@agh.edu.pl
Nauki Socjologiczne
mgr Adriana Winogrodzka-Kmakwinogrodzka@agh.edu.pl