Przedstawiciele Rad Dyscyplin


Rada DyscyplinyPrzedstawiciel doktorantówKontakt
Automatyka, Elektronika i Elektrotechnikamgr inż. Grzegorz Gajochggajoch@agh.edu.pl
Informatykamgr inż. Mateusz Paciorekmpaciorek@agh.edu.pl
Informatyka Techniczna i Telekomunikacjamgr inż. Piotr Jurkiewiczjurkiew@agh.edu.pl
Inżynieria Biomedycznamgr inż. Dagmara Stasiowskastasiowska@agh.edu.pl
Inżynieria Chemicznamgr inż. Maciej Ludwigludwig@agh.edu.pl
Inżynieria Lądowa i Transportmgr inż. Milena Kucharskakucharska@agh.edu.pl
Inżynieria Materiałowamgr inż. Adam Zwolińskizwolo@agh.edu.pl
Inżynieria Mechanicznamgr inż. Bartłomiej Chojnackibchojnacki@agh.edu.pl
Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetykamgr inż. Łukasz Lisllis@agh.edu.pl
Matematykamgr inż. Natalia Wodkawodka@agh.edu.pl
Nauki Chemicznemgr inż. Anna Kotannakot@agh.edu.pl
Nauki Fizycznemgr inż. Beata Trzpil-Jurgielewiczbtrzpil@agh.edu.pl
Nauki o Kulturze i Religiimgr Sylwia Porąbkaporabka@agh.edu.pl
Nauki o Zarządzaniu i Jakościmgr inż. Mikołaj Grotowskimgrotows@agh.edu.pl
Nauki o Ziemi i Środowiskumgr inż.  Michał Wilkoszmwilkosz@agh.edu.pl
Nauki Socjologicznemgr Sebastian Medońsmedon@agh.edu.pl

Komentarze są wyłączone.