Przedstawiciele Rad Samorządów Doktorantów w jednostkach

JednostkaKontakt
Wydział Górnictwa i GeoinżynieriiMilena Kucharska
Grzegorz Kaczmarczyk
kucharska@agh.edu.pl
kaczmarc@agh.edu.pl
Wydział Inżynierii Metali i Informatyki PrzemysłowejEdyta Chudzik
Kewin Gola
chudzik@agh.edu.pl
kgola@agh.edu.pl
Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii BiomedycznejPaweł Jemioło
Dagmara Stasiowska
Piotr Kaczmarczyk
pawljmlo@agh.edu.pl
stasiowska@agh.edu.pl
kaczmarczyk@agh.edu.pl
Wydział Informatyki, Elektroniki i TelekomunikacjiPiotr Jurkiewicz
Piotr Jaglarz
Bartosz Kądziołka
jurkiew@agh.edu.pl
pjaglarz@agh.edu.pl
kadziolka@agh.edu.pl
Wydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiJolanta Krupa
Paweł Mazurek
Weronika Żmuda
krupa@agh.edu.pl
pmazurek@agh.edu.pl
wezmuda@agh.edu.pl
Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony ŚrodowiskaMichał Wilkosz
Elżbieta Śledź
Szczepan Bal
mwilkosz@agh.edu.pl
weglinska@agh.edu.pl
bal@agh.edu.pl
Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii ŚrodowiskaArtur Guzy
Adrian Moskal
aguzy@agh.edu.pl
Wydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiSebastian Komarek
Maciej Ludwig
Bartosz Bartoszewicz
seko@agh.edu.pl
ludwig@agh.edu.pl
bartoszewicz@agh.edu.pl
Wydział OdlewnictwaSylwia Cukrowicz
Natalia Matonis
cukrowicz@agh.edu.pl
matonis@agh.edu.pl
Wydział Metali NieżelaznychKatarzyna Skibińska
Monika Wojtysiak
kskib@agh.edu.pl
wojtysiak@agh.edu.pl
Wydział Wiertnictwa, Nafty i GazuMagdalena Gaczoł
Tomasz Chrulski
mgaczol@agh.edu.pl
chrulski@agh.edu.pl
Wydział ZarządzaniaMikołaj Grotowskimgrotows@agh.edu.pl
Wydział Energetyki i PaliwŁukasz Lis
Gabriela Ważny
llis@agh.edu.pl
gwazny@agh.edu.pl
Wydział Fizyki i Informatyki StosowanejPaweł Jagoda
Wojciech Krupa
Beata Trzpil- Jurgielewicz
pjagoda@agh.edu.pl
wokrupa@agh.edu.pl
btrzpil@agh.edu.pl
Wydział Matematyki StosowanejNatalia Wodkawodka@agh.edu.pl
Wydział HumanistycznyJakub Mirekjamirek@agh.edu.pl
Akademickie Centrum Materiałów i NanotechnologiiŁukasz Rychłowskirychlowski@agh.edu.pl
Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Polskiej Akademii NaukAmelia Ziębazieba@agh.edu.pl
Instytut Fizyki Jądrowej
im. Henryka Niewodniczańskiego
Polskiej Akademii Nauk
Wiktoria Stańczyk
Katarzyna Pastuszka
stanczyk@agh.edu.pl
pastuszka@agh.edu.pl
Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni PAN im. Jerzego Habera Polskiej Akademii NaukMagdalena Szotaszota@agh.edu.pl
Instytut Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii NaukAdam Wojtasawojtas@agh.edu.pl

Komentarze są wyłączone.