Przedstawiciele Rad Samorządów Doktorantów w jednostkach

JednostkaKontakt
Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki ZasobamiZwolińska Klaudia 
Milena Kucharska 
kzwolinska@agh.edu.pl 
kucharska@agh.edu.pl
Wydział Inżynierii Metali i Informatyki PrzemysłowejZygmunt-Kowalska Beata 
Hubert Pasiowiec 
zygmunt@agh.edu.pl
pasiowiec@agh.edu.pl
Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii BiomedycznejPaweł Jemioło
Dagmara Stasiowska
pawljmlo@agh.edu.pl
stasiowska@agh.edu.pl
Wydział Informatyki, Elektroniki i TelekomunikacjiPiotr Jurkiewicz
Michał Rzepka
jurkiew@agh.edu.pl
mrzepka@agh.edu.pl
Wydział Inżynierii Mechanicznej i RobotykiJan Pawlik
Weronika Żmuda
jan.pawlik@agh.edu.pl
wezmuda@agh.edu.pl
Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony ŚrodowiskaMichał Wilkosz
Elżbieta Węglińska 
mwilkosz@agh.edu.pl
weglinska@agh.edu.pl
Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii ŚrodowiskaŻądło Anna
Maciej Michalczak 
zadlo@agh.edu.pl
mmichalc@agh.edu.pl
Wydział Inżynierii Materiałowej i CeramikiPiotr Jabłoński
Sebastian Komarek
jablonski@agh.edu.pl
seko@agh.edu.pl
Wydział OdlewnictwaNatalia Matonis
Tomasz Snopkiewicz
matonis@agh.edu.pl
snopkiew@agh.edu.pl
Wydział Metali NieżelaznychCebula Filip
Konrad Wojtaszek 
fcebula@agh.edu.pl
kwojtasz@agh.edu.pl
Wydział Wiertnictwa, Nafty i GazuSeńczuk Krzysztof 
Piotr Buliński 
senczuk@agh.edu.pl
bulinski@agh.edu.pl
Wydział ZarządzaniaMikołaj Grotowski
Judyta Ciemcioch 
mgrotows@agh.edu.pl
judytac@agh.edu.pl
Wydział Energetyki i PaliwGabriela Ważny
Stanisław Kozioł
gwazny@agh.edu.pl
skoziol@agh.edu.pl
Wydział Fizyki i Informatyki StosowanejPaweł Jagoda
Mateusz Gala 
pjagoda@agh.edu.pl
mgala@agh.edu.pl
Wydział Matematyki StosowanejNatalia Wodka-Cholewa
Bartosz Majewski 
wodka@agh.edu.pl
bartmaje@agh.edu.pl
Wydział HumanistycznyJakub Mirek
Paweł Mirowski
jamirek@agh.edu.pl
mirowski@agh.edu.pl
Akademickie Centrum Materiałów i NanotechnologiiŁukasz Rychłowskirychlowski@agh.edu.pl
Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Polskiej Akademii NaukAmelia Ziębazieba@agh.edu.pl
Instytut Fizyki Jądrowej
im. Henryka Niewodniczańskiego
Polskiej Akademii Nauk
Wiktoria Stańczyk
Katarzyna Pastuszka
stanczyk@agh.edu.pl
pastuszka@agh.edu.pl
Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni PAN im. Jerzego Habera Polskiej Akademii NaukMagdalena Szotaszota@agh.edu.pl
Instytut Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii NaukAdam Wojtasawojtas@agh.edu.pl

Komentarze są wyłączone.